× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • SPORT

IMG_8928.jpg

Foto: Ilustracija

U dvorani Općine Novi Travnik održana je Izvještajna Skupština Sportskog saveza Općine Novi Travnik na kojoj je nazočilo 26 izaslanika klubova i sportskih udruženja s područja općine..

Izvještajnom Skupštinom Sportskog saveza presjedavao je predsjednik Kemal Šerifović predloživši Dnevni red koji je jednoglasno usvojen. Nakon usvajanja dnevnog reda izabrano je Verifikacijsko povjerenstvo koje je utvrdilo da je u skladu sa članom 20. Statuta Sportskog saveza Novi Travnik i članom 12. Poslovnika o radu Skupštine Sportskog saveza nazočan dovoljan broj izaslanika na temelju čega je Skupština Sportskog saveza mogla donositi pravovaljane odluke.

Predsjednik Šerifović je istaknuo kako je sport u našoj općini u sve boljem stanju te da se trebaju fokusirati na školski sport odakle treba crpiti talente s obzirom da je naša općina poznata po talentiranim i uspješnim sportašima.

Jednako tako zaključeno je da što prije treba definirati problem formiranja novih sportskih klubova i udruženja koji najčešće i nisu u sustavu natjecanja. Izaslanici skupštine su upoznati i s informacijom da je Sportski savez na temelju odluke Općinskog vijeća i načelnika dobio kancelariju u Gradskoj sportskoj dvorani.

Jednoglasnim odlukama nazočnih izaslanika usvojen je Programa rada Sportskog saveza za 2023. godinu, Izvješće Nadzornog odbora Sportskog saveza za 2022. godinu, Izvješće o radu Sportskog saveza za 2022. godinu, Financijski plan za 2023. godinu, Financijsko izvješće za 2022. godinu.

Kroz raspravu o programu rada naglašeno je da će ova godine biti ujedno biti i izborna godina za sve strukture Sportskog saveza naše općine.

Usvojen je i pravilnik o raspodjeli financijskih sredstava namjenjenih sportu za tekuću godinu.

Izvještajnoj Skupštini Sportskog saveza Općine Novi Travnik nisu nazočili izaslanici NK Novi Travnik, MNK Novi Travnik, JK FTM, JK Prvi Mart, ŽNK Mladost, OK Victory, AMK Mladost i izaslanik Općine, priopćeno je iz Sportskog saveza Općine Novi Travnik.

Notra.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Ecos
  • SPORT

IMG_8928.jpg

Foto: Ilustracija

U dvorani Općine Novi Travnik održana je Izvještajna Skupština Sportskog saveza Općine Novi Travnik na kojoj je nazočilo 26 izaslanika klubova i sportskih udruženja s područja općine..

Izvještajnom Skupštinom Sportskog saveza presjedavao je predsjednik Kemal Šerifović predloživši Dnevni red koji je jednoglasno usvojen. Nakon usvajanja dnevnog reda izabrano je Verifikacijsko povjerenstvo koje je utvrdilo da je u skladu sa članom 20. Statuta Sportskog saveza Novi Travnik i članom 12. Poslovnika o radu Skupštine Sportskog saveza nazočan dovoljan broj izaslanika na temelju čega je Skupština Sportskog saveza mogla donositi pravovaljane odluke.

Predsjednik Šerifović je istaknuo kako je sport u našoj općini u sve boljem stanju te da se trebaju fokusirati na školski sport odakle treba crpiti talente s obzirom da je naša općina poznata po talentiranim i uspješnim sportašima.

Jednako tako zaključeno je da što prije treba definirati problem formiranja novih sportskih klubova i udruženja koji najčešće i nisu u sustavu natjecanja. Izaslanici skupštine su upoznati i s informacijom da je Sportski savez na temelju odluke Općinskog vijeća i načelnika dobio kancelariju u Gradskoj sportskoj dvorani.

Jednoglasnim odlukama nazočnih izaslanika usvojen je Programa rada Sportskog saveza za 2023. godinu, Izvješće Nadzornog odbora Sportskog saveza za 2022. godinu, Izvješće o radu Sportskog saveza za 2022. godinu, Financijski plan za 2023. godinu, Financijsko izvješće za 2022. godinu.

Kroz raspravu o programu rada naglašeno je da će ova godine biti ujedno biti i izborna godina za sve strukture Sportskog saveza naše općine.

Usvojen je i pravilnik o raspodjeli financijskih sredstava namjenjenih sportu za tekuću godinu.

Izvještajnoj Skupštini Sportskog saveza Općine Novi Travnik nisu nazočili izaslanici NK Novi Travnik, MNK Novi Travnik, JK FTM, JK Prvi Mart, ŽNK Mladost, OK Victory, AMK Mladost i izaslanik Općine, priopćeno je iz Sportskog saveza Općine Novi Travnik.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

info@notra.ba

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.