× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • ZA SVAKOGA PONEŠTO

DJI_0888-2.jpg

Novotravničani će u vikendu pred nama imati priliku uživati u brojnim kulturno-sportskim sadržajima te će zasigurno svatko za sebe pronaći nešto..

Program u subotu počinje od 9 sati s biciklijadom na Maculje u organizaciji Biciklističkog kluba "Asovi".

Od 10 sati uslijedit će turnir u odbojci u organizaciji Zajednice žena "Kraljica Katarina Kosača" Novi Travnik (Gradska sportska dvorana), a već od 11 sati na istom mjestu se očekuje nastavak 13. izdanja Victory Cup-a koji će ove godine okupiti preko 500 sudionika!

Na parkingu ispred dvorane (u slučaju kiše plato Gradske tržnice) od 18 sati Udruga navijača Dinamo - Novi Travnik organizira turnir u stolnom nogometu, dok će ljubitelji tradicije i kulture od 19 sati imati priliku uživati u kulturno-zabavnom programu "Našoj Općini Novi Travnik" u izvedbi Kulturno-umjetničkog društva "Novotravničko biserje".

Nedjelju će obilježiti patron župe Presvetog Trojstva, a svečano misno slavlje započet će od 11 sati. 

I na samom kraju, kao "šlag na tortu" od 19 sati Novotravničani će imati priliku uživati u dugo očekivanoj predstavi "Studentska soba" u izvedbi glumaca "Teatra Talija" Novi Travnik.

Dobrodošli!

Notra.ba

 

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski Kiseljak
Ecos
  • ZA SVAKOGA PONEŠTO

DJI_0888-2.jpg

Novotravničani će u vikendu pred nama imati priliku uživati u brojnim kulturno-sportskim sadržajima te će zasigurno svatko za sebe pronaći nešto..

Program u subotu počinje od 9 sati s biciklijadom na Maculje u organizaciji Biciklističkog kluba "Asovi".

Od 10 sati uslijedit će turnir u odbojci u organizaciji Zajednice žena "Kraljica Katarina Kosača" Novi Travnik (Gradska sportska dvorana), a već od 11 sati na istom mjestu se očekuje nastavak 13. izdanja Victory Cup-a koji će ove godine okupiti preko 500 sudionika!

Na parkingu ispred dvorane (u slučaju kiše plato Gradske tržnice) od 18 sati Udruga navijača Dinamo - Novi Travnik organizira turnir u stolnom nogometu, dok će ljubitelji tradicije i kulture od 19 sati imati priliku uživati u kulturno-zabavnom programu "Našoj Općini Novi Travnik" u izvedbi Kulturno-umjetničkog društva "Novotravničko biserje".

Nedjelju će obilježiti patron župe Presvetog Trojstva, a svečano misno slavlje započet će od 11 sati. 

I na samom kraju, kao "šlag na tortu" od 19 sati Novotravničani će imati priliku uživati u dugo očekivanoj predstavi "Studentska soba" u izvedbi glumaca "Teatra Talija" Novi Travnik.

Dobrodošli!

Notra.ba

 

REDAKCIJA PORTALA

info@notra.ba

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.