× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
sportske igre
  • CRNA KRONIKA

shutterstock766970383-670x447.jpg

Foto: Ilustracija

Općinski sud u Bugojnu osudio je muškarca M.K. na tri mjeseca zatvora jer je prutom istukao svog maloljetnog sina.

On je osuđen jer je u obiteljskoj  kući kući koja se nalazi u ulici 707 Slavne brdske brigade u Donjem Vakufu “drskim i bezobzirnim ponašanjem ugrozio mir i tjelesnu cjelovitost svog maloljetnog sina E.K.”

Otac je dobio poruku od sinove razrednice da se dječak neprimjereno ponaša prema prijateljici iz razreda, tražeći da porazgovara sa sinom, te da uputi izvinjenje prijateljici zbog svog ponašanja.

On je tada natjerao drugog sina I.K. da mu donese prut, a nakon toga je udarao E.K. i tom prilikom nanio mu lake tjelesne ozljede u vidu masnica u predjelu desne ruke, desne strane rebara, te u predjelu lijeve butane. Time je počinio kazneno djelo “Nasilje u obitelji”.

Za to vrijeme sin je vrištao, te oca molio da ga prestane tući.

E.K. je po zanimanju šumski tehničar, zaposlen u Šumariji, oženjen, otac troje djece.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više