× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • U 69. GODINI ŽIVOTA

l_a58e22aa9d33ecb788da40b8dfbbb75f.jpg

Nogometni klub Travnik objavio je na svom Facebook profilu da je preminuo legendarni stoper i trener tog kluba Miodrag Tešić "Teša", koji je živio u Novom Travniku.

Tešić je rođen u Zenici 1955. godine gdje je i počeo nogometnu karijeru u Čeliku, čije je boje branio od 1977. do 1983. godine, te jedno vrijeme bio i kapetan zeničkog tima. Nakon Čelika, karijeru je nastavio u tadašnjem travničkom Borcu, za koji je igrao do 1988. godine. Bio je trener Travnika i Novog Travnika.

- S velikom tugom obavještavamo da nas je zauvijek napustila legenda NK Travnik Miodrag Tešić-Teša. Kao igrač, trener i član Skupštine našeg kluba ostavio je neizbrisiv trag u povijesti NK Travnik. Obitelji našeg Teše izražavamo najiskreniju sućut - objavili su iz NK Travnik.

Od legendarnog Teše objavom se oprostio i Nogometni klub Novi Travnik.

- Riječ Teša je imala samo jedan sinonim! S velikom tugom obaviještavamo Vas da nas je napustio naš Teša. Neizbrisivi trag života legende koji traje kao i Novi Travnik i NK Novi Travnik.

Notra.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski Kiseljak
Ecos
  • U 69. GODINI ŽIVOTA

l_a58e22aa9d33ecb788da40b8dfbbb75f.jpg

Nogometni klub Travnik objavio je na svom Facebook profilu da je preminuo legendarni stoper i trener tog kluba Miodrag Tešić "Teša", koji je živio u Novom Travniku.

Tešić je rođen u Zenici 1955. godine gdje je i počeo nogometnu karijeru u Čeliku, čije je boje branio od 1977. do 1983. godine, te jedno vrijeme bio i kapetan zeničkog tima. Nakon Čelika, karijeru je nastavio u tadašnjem travničkom Borcu, za koji je igrao do 1988. godine. Bio je trener Travnika i Novog Travnika.

- S velikom tugom obavještavamo da nas je zauvijek napustila legenda NK Travnik Miodrag Tešić-Teša. Kao igrač, trener i član Skupštine našeg kluba ostavio je neizbrisiv trag u povijesti NK Travnik. Obitelji našeg Teše izražavamo najiskreniju sućut - objavili su iz NK Travnik.

Od legendarnog Teše objavom se oprostio i Nogometni klub Novi Travnik.

- Riječ Teša je imala samo jedan sinonim! S velikom tugom obaviještavamo Vas da nas je napustio naš Teša. Neizbrisivi trag života legende koji traje kao i Novi Travnik i NK Novi Travnik.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

info@notra.ba

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više