× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
ferro pack 2026 5 mj
  • MUP KSB

l_e986ef5e9d325678a607c1c74b36ae5d.jpg

Tijekom protekla 24 sata na području Kantona Središnja Bosna prijavljena su tri kaznena djela..

Dana 12. siječnja u mjestu Vinac bb, općina Jajce, policijski službenici Sektora kriminalističke policije MUP-a KSB Travnik u suradnji s Jedinicom za specijalističku podršku MUP-a KSB Travnik, a pod nadzorom Kantonalnog tužiteljstva u Travniku uspješno su sproveli akciju lociranja i lišavanja slobode osobe A. S., rođenog 1987. godine, iz Travnika. Imenovani je, prema operativnim informacijama, boravio u iznajmljenoj vikend-kući na navedenoj adresi.

Za navedenom osobom bila je raspisana središnja potraga, te je po naredbi Općinskog suda u Travniku istu osobu trebalo lišiti slobode zbog postojanja osnova sumnje u izvršenje više kaznenih djela kao što su teška krađa i krivotvorenje isprava.

Prilikom lišavanja slobode osoba A. S. je pružala aktivni otpor. Tijekom provođenja navedene akcije, kod navedene osobe su pronađeni određeni predmeti, i to osobna karta i vozačka dozvola na ime M. B., s fotografijom osobe A. S., kao i mobilni telefon.

Protiv imenovanog će nadležnom Kantonalnom tužiteljstvu u Travniku biti podneseno izvješće o počinjenju kaznenog djela krivotvorenje isprava. Pored navedenog, osoba A. S. bit će sprovedena u KPZ PT Tuzla radi izdržavanja ranije izrečene presude, priopćeno je iz MUP-a KSB.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više