× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • NOVI SLUČAJ

 400b7a02d4b1f65c7cba.jpeg

Na području Općine Ilidža je jučer zabilježena još jedna nesreća vezana za električne romobile, kada je 21-godišnjak pao s ovog vozila i zadobio teške tjelesne ozljede..

Kako je priopćeno iz MUP-a Kantona Sarajevo, nesreća je zabilježena jučer u 17:20 sati na kolniku ulice Džemala Bijedića.

MUP KS navodi da je A.M. zadobio teške tjelesne ozljede opasne po život, konstatirane na KUM-u UKC-a Sarajevo, odakle je nakon ukazane liječničke pomoći upućen na Kliniku za neurohirurgiju radi nastavka liječenja.

Obaviješten je dežurni tužitelj Kantonalnog tužiteljstva Kantona Sarajevo, a očevid su obavili pripadnici Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo.

Prije samo nekoliko dana je u prometnoj nesreći došlo do sudara električnog romobila i automobila, a u kojoj je vozač romobila poginuo.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više