× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • IZLAZI ZA MJESEC DANA

o_132998_1024.png

Baby Lasagna nakon Eurosonga provodi dane u glazbenom studiju gdje radi na svom prvom albumu Demons & Mosquitos, koji se očekuje na jesen.

Sada je na Instagram storyjima snimio svog prijatelja Mihaela Žipovskog, koji je odsvirao na klaviru melodiju njegove nove pjesme.

"Vani pada kiša i dosadno nam je pa smo odlučili ekskluzivno vam otkriti kako će zvučati dio nove pjesme koja izlazi za manje od mjesec dana", rekao je Marko Purišić. Ranije je objavio i fotku iz studija na kojoj je tagirao i člana Leta 3 Mateja Zeca, koji radi i kao glazbeni producent, prenosi Index.hr.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više