× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • PRIJE SREDINE PROSINCA

87ohjk.png

Dvije države kreću u prosincu sa cijepljenjem građana, a radi se o jednoj svjetskoj, a drugoj europskoj velesili, svima dobro poznatima.

Sjedinjene Države se nadaju da će početi kampanju cijepljenja protiv Covida-19 prije sredine prosinca, čim dobiju odobrenje Agencije za hranu i lijekove (FDA), izjavio je u nedjelju Moncef Slaoui, glavni znanstveni savjetnik američkog programa za cjepiva protiv covida-19. "U roku od 24 sata od odobrenja, cjepiva kreću i dolaze na područja na kojima ih savezne države žele", rekao je Slaoui za CNN.

Njemačka bi također mogla već narednog mjeseca početi s cijepljenjem građana istaknuo je njemački ministar zdravstva Jens Spahn.

- Postoji razlog za optimizam da će cjepivo biti odobreno ove godine u Europi. I onda možemo odmah početi -  rekao je Spahn u intervjuu za njemački RND.

Vecernji.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više