
Vlada ŽS sutra će raspravljati o zdravstvenoj situaciji u Županiji Sarajevo, a na stolu će biti uvođenje restriktivnijih mjera u smislu radnog vremena ugostiteljskih objekata.
Premijer Županije Sarajevo Edin Forto potvrdio je za Klix.ba da će se prijedlog novih mjera naći na sutrašnjoj sjedici Vlade ŽS.
"Informacije iz zdravstvenog sustava ukazuju na to da se stanje pogoršava i moguće je uvođenje restriktivnih mjera u smislu skraćenja radnog vremena", kratko je rekao Forto.
Podsjetimo da se u posljednje vrijeme u BiH bilježi porast broja slučajeva zaraze koronavirusom.
Notra.ba

