
Sinoć je održana posljednja misa trodnevnice uoči današnjeg blagdana svetog Josipa, koji se i ove godine obilježava i slavi u župi Rankovići u Novom Travniku.
Svetu misu predvodio je mr. Željko Marić, rektor Nadbiskupijskog sjemeništa "Petar Barbarić" u Travniku.



Notra.ba

