
NK Nova Bila nastavlja s uređenjem klupskih prostorija uz pomoć dijaspore. Ovoga putu su primili donaciju mašine za pranje rublja, koja će nogometašima omogućiti bolje uvjete.
Donaciju mašine su dobili od njihovih nekadašnjih igrača i simpatizera kluba koji nastavljaju pomagati klubu u sada već sad uhodanom ritmu.
Zaslužni za realizaciju donacije mašine za pranje rublja NK "Nova Bila su:
Ivan Matošević-Lord, Nenad Palavra, Dejan Lauš, Želimir Čović, AndreasBerović, Gracijan Kolar, Luka Radman, Sandro Berović, Igor Lovrinović, Vjeko Sučić, Ivan Topalović, Ivica Andrić, Marko Domazet, Anto Barać, Antonijo Bajo, Marin Perić, Ivan Gelo, Kristijan Bajo, Robert Čeko, Saša Mlakić, Pero Josipović, Stjepan Mlakić-Pepi, Dalibor Palavra, Siniša Đido, Ivo Čeko, Ivan Domazet, Anto Kajić, Dejan Džepina i Ivan Lovrinovic-Lovre.
Nastavkom oko realizacije uređenja i obnove prostorija, radova oko vodovodnih instalacija i pumpe, te postavljanja pločica pomogli su Željko Martić i Mario Biljaka.

Notra.ba

