
Iz Vilenice Vodovoda su priopćili kako je došlo do kvara u Novom Naselju zbog čega će bez vode biti korisnici u ulicama Stjepana Tomaševića, Kraljice Katarine, Vileničkoj i u mjestima Novo Naselje, Čehova, Stojkovići, Neobarje i Ratanjska.
Dežurni radnici su na terenu i rade na sanaciji kvara. Mole za razumijevanje.
Notra.ba

