
Članovi Planinarskog društva KUK Novi Travnik i HPD VITEZ iz Viteza u sastavu: Ivo Bavrka, Ana Eldić, Miroslav Kajiš, Dragan Mamuša, Dragan Piliškić i Nenad Rajić ispraćeni su u pohod na Ararat - najviši planinski vrh Turske..
Putovanje bi trebalo trajati do 7. kolovoza, a sudionici ovog pohoda zahvalni su svima onima koji su omogućili i financijski podržali ovaj projekt.
Ararat predstavlja popularno planinarsko odredište, ali isto tako izaziva divljenje i hrabrost jer nadmorska visina iznosi 5 137 metara.
Planinarima želimo puno sreće i uspjeha na pohodu, siguran uspon i sretan povratak kući s novim iskustvima i doživljajima koje će svima nama s ponosom prepričavati!


Notra.ba

