
Planinari Novog Travnika i Viteza koji su na ekspediciji u Turskoj stigli su na područje Ararata odakle danas počinju svoj uspon..
Podsjećamo, ekipu čine članovi PD "Kuk" Novi Travnik, te HPD Vitez: Dragan Piliškić, Dragan Mamuša, Nenad Rajić, Miroslav Kajiš, Ana Eldić i Ivo Bavrka.
Uspon i putovanje traju do 7. kolovoza, a nadmorska visina Ararata iznosi 5 137 metra.
Sretno!


Notra.ba

