
Osnovna škola "Novi Travnik" oglasila se o službenom početku nove školske godine, te kako ističu sve je spremno..
"Na pragu smo nove školske godine. Nadamo se da vam neće biti teška i da se radujete druženju i svemu novome što vas čeka..", stoji u priopćenju ove škole.
Škola organizira i raspored prijema učenika kako bi preuzeli udžbenike i to prema sljedećem rasporedu:
Ponedjeljak, 6. rujna
Svim učenicima želimo sretan i uspješan početak nove školske godine!
Notra.ba

