
Dragan Mamuša, član Planinarskog društva "Kuk" iz Novog Travnika i Nenad Rajić, član Hrvatskog planinarskog društva "Vitez" osvojili su još jedan planinski vrh u nizu..
Naime oni su s nekoliko planinara iz Konjica osvojili najviši vrh Hrvatske, Sinjal na Dinari (1831 metar nadmorske visine).
Zastavice ovih društava su se još jednom ponosno zavijorile nad horizontom što se pruža ispod njih.
Čestitke planinarima!




Notra.ba

