× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
sportske igre
ferro pack 2026 5 mj
sportske igre
  • Četvrti val

covid opca doktori

Priopćenje, Foto FENA/Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš"

Priliv Covid pacijenata u Opću bolnicu "Prim. dr. Abdulah Nakaš" u Sarajevu naglo se povećao jučer i danas - priopćeno je iz te zdravstvene ustanove.

Navode da je prijemno trijažna ambulanta bolnice prepuna, kao i Covid odjel gdje je počelo smještanje pacijenata u hodnik.

Iz Opće bolnice upućuju apel građanima da najozbiljnije shvate novonastalu situaciju i da se  strogo pridržavaju preporučenih epidemioloških mjera.

Kako se navodi u priopćenju, od nadležnih se traži da hitno ispune ranije zahtjeve koje je uputio resornom ministarstvu Krizni stožeru Opće bolnice u vezi s prijemom osoblja i nabavku opreme za potrebe četvrtog vala pandemije.

Također, traže da se ispoštuje već postignuti dogovor sa sastanka Kriznog stožera Županije  Sarajevo i čelnih ljudi zdravstvenih ustanova o hitnom otvaranju središnjeg prijemno-trijažnog  punkta kako bi medicinsko osoblje moglo pomoći onim pacijentima koji su za bolničko liječenje, a izbjegao bi se nepotreban pritisak na bolnicu, priopćeno je iz Opće bolnice.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više