
Sretan i uspješan početak školske 2021/2022. godine želim svim učenicima, nastavnicima i roditeljima uz želju da zajedničkim snagama istrajemo na provođenju mjera koje će sačuvati zdravlje djece, poručio je načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo..
Posebne čestitke upućujem prvačićima kojima želim da polazak u školu bude obilježen lijepim doživljajima i da im školski dani budu sretni i bezbrižni.
Svim učenicima želim da kroz školovanje steknu odlično znanje i vještine koje će im u životu donijeti uspjeh u rada, a da istovremeno u školskim klupama stvore prijateljstva koja će im kroz čitav život donositi radost i sreću, stoji u priopćenju.
Notra.ba

