
Hrvatska bolnica "Dr. fra Mato Nikolić" Nova Bila donijela je odluku kako će uslijed pogoršanja epidemiološke situacije u SBŽ privremeno doći do prekida posjeta svim odjelima..
"Povećan broj pacijenata oboljelih od Covid-a 19 nas nažalost primorava na ovakvu odluku. Kada se situacija poboljša, posjete će opet biti dozvoljene. Molimo sve na poštivanje navedene odluke", stoji u priopćenju v.d. ravnatelja Mladena Čuturića.
Notra.ba

