
Povodom sjećanja na 7 poginulih branitelja HVO-a u Domovinskom ratu mješani Pribilovića će 3. listopada održati polaganje vijenaca i paljenje svijeća na Spomen- obilježju groblja Pribilovići.
S početkom od 15 sati pozvani su svi oni koji žele odati počast poginulim braniteljima, a isti dan održat će se polaganje vijenaca i za 18 poginulih branitelja HVO-a na "Beginom brdu" na Spomen-obilježju ispred Općine Novi Travnik.
Organizatori obilježavanja 28. godišnjice od pogobije hrvatski branitelja su mještani Pribilovića i Udruga DVDR HVO HB Novi Travnik.
Notra.ba

