
Načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo i gospodarstvenici Novog Travnika intenzivno rade na uređenju Industrijsko-uslužne zone "Neobarje"..
Ranije smo pisali da su u tijeku radovi asfaltiranja prometnice u ovoj zoni, a zajedničkim sredstvima načelnika i gospodarstvenika u Industrijsko-uslužnoj zoni u tijeku su radovi čišćenja i uređenja javnih površina i kanala.
Podsjećamo, Općina Novi Travnik osigurala je dodatnih 160 tisuća KM od viših razina vlasti za asfaltiranje prometnice.


Notra.ba

