
Mještani Pribilovića uspješno su danas obavili radnu akciju košenja i čišćenja lokalnog groblja..
Pribilovljani zahvaljuju i svima onima koji nisu mogli biti nazočni, ali su dali svoj doprinos i potporu.
Podsjećamo sutra će se na istom mjestu od 15 sati održati polaganje vijenaca i paljenje svijeća u znak sjećanja na 7 poginulih branitelja HVO-a.




Notra.ba

