
Udruga Stari grad "Kaštel" Novi Travnik osmislila je i realizirala projekt korištenja obnovljivih izvora energije #smartplace, a upravo će iz tog projekta sutra prvi put u rad biti puštena solarna klupa u našem gradu..
Svečanost puštanja u rad počinje od 17 sati na Trgu ispred Općine Novi Travnik.
Cilj je osvijestiti građane o važnosti obnovljivih izvora energije i energetskoj učinkovitosti, te izgraditi energetsku svijest.
Dobrodošli i vidimo se!
Notra.ba

