
Danas je u Centru za kulturu Općine Travnik otvoren prvi sajam IT. Reboot-a u Srednjobosanskoj županiji u organizaciji Općine Travnik, Centra za kulturu mladih i BeeZone biznis inkubatora..
Općina Travnik na ovaj način podržava razvoj biznisa i svojim brojnim aktivnostima na tom polju kreira poticajno okruženje za poduzetnike. Njihova misija je biti lider u razvoju i podršci IT sektoru, te mjesto susreta, umrežavanja i razmjene vaših ideja iz ove oblasti.
Ovaj sajam nudi vam mogućnost da predstavite svoje biznis ideje, inovativne pristupe rješavanju problema, startupe, aplikacije, te druge proizvode i usluge. IT.reboot je izuzetna prilika i da se povežete s ljudima iz IT industrije, razmijenite iskustva, ideje i ostvarite suradnju na obostrano zadovoljstvo.
IT.reboot nije samo mjesto održavanja konferencije, povezivanja i edukacije, nego događaj kojim žele zajedno graditi budućnost Travnika. Sajam je podržalo i Ministarstvo gospodarstva SBŽ-a, a generalni pokrovitelj je BH Telecom.






Notra.ba

