
Župa Nova Bila započela je s projektom toplinske izolacije kapelice na groblju u Zabilju..
Radovi će uskoro biti i završeni, a rezultat bi trebao doprinijeti lakšem i ugodnijem održavanju misa na groblju tijekom zimskog razdoblja.
U planu je da kapelica ujedno bude i mrtvačnica, a s ovim projektom bi tu zamisao bilo realno i ostvariti.




Notra.ba

