
Novotravničanin Matej Mlakić novi je predsjednik Studentskog zbora Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu..
Ovo je prva sjednica Studentskog zbora FESB-a, a uz našeg Novotravničanina kao potpredsjednik imenovan je Dražen Barić.
Dužnost tajnice obnašat će Anđela Matenda.
Čestitke Mateju i njegovim kolegama!
Notra.ba

