
Knjižnice su oduvijek bile utočišta u najtežim vremenima, a to je ono što će i Gradska knjižnica/biblioteka u Novom Travniku biti, ali i mnogo više od toga!
Kako bi i naša Gradska knjižnica postala toplo i ugodno mjesto u koje ćemo dolaziti po svoja omiljena štiva, pričati o knjigama, družiti se s piscima, i još mnogo, mnogo toga - ona treba svoje nove članove!
Do kraja godine članarina će biti proizvoljna donacija u bilo kojem iznosu, a donaciju možete ubaciti u kutiju predviđenu za to.
"Prikupljeni novac iskoristit ćemo za nabavku novih naslova i neophodne opreme kojom ćemo oživjeti ovaj naš zajednički prostor!", priopćili su iz vodstva Gradske knjižnice Novi Travnik.
Stoga posjetite danas Gradsku knjižnicu od 14 do 18 sati i učlanite se na ovaj simbolični dan!
Notra.ba

