Povodom blagdana Svih svetih danas je na Središnjem spomen obilježju ispred zgrade Općine Novi Travnik obilježeno sjećanje na 226 poginulih branitelja HVO-a i 44 poginula civila Novog Travnika u Domovinskom ratu..
Polaganju vijenaca i paljenju svijeća nazočili su Udruge proistekle iz Domovinskog rata, predstavnici Općine, vojske, Odjel braniteljsko-invalidske skrbi, Oobrane, predstavnici političkih stranaka s hrvatskim predznakom i građani Novog Travnika.
Vječna im slava i hvala, počivali u miru Božjem!
Notra.ba

