
Danas je u Novom Travniku svečano otvorena dječja igraonica "Bambi"..
Mališani su uživali u igri uz klauna Fazonka i Mickeya Mousea, a sve buduće korisnike i malene posjetitelje očekuje bogat zabavni program.
Igraonica se nalazi u Ulici kralja Tvrtka, a princip rada zasniva se na tome da roditelji mogu dovesti svoje dijete u igraonicu i ostaviti ga pri tome bezbrižno u igri i zabavi. Također ova igraonica nudi i mogućnost organiziranja proslava rođendanskih zabava, a radno vrijeme je od 10 do 18 sati.
Također bitno je istaknuti da je vlasnica igraonice Nermana Alekić, jedna od dobitnica sredstava javnog poziva za financiranje omladinskih startup biznisa Općine Novi Travnik.
Igraonici želimo puno sreće u radu, a djeci i roditeljima preporučamo da posjete ovu igraonicu jer će se zasigurno kući vratiti s novim iskustvom i osmijehom više!


Notra.ba

