
Kao što smo već najavili sutra počinje druga sezona Pub kviza u Milanu, a natjecat će se za sada 15 ekipa iako mjesta za prijavu još ima..
Čast da nastupe u prvoj večeri nove sezone imat će ekipe "Stari klinci", "Lud, zbunjen, normalan" i Kvizni stožer.
Zanimljivo je kako ove godine nema drugoplasirane ekipe iz prve sezone, ekipe "The Rolling Floyd" dok će po prvi put nastupiti čak 8 ekipa.
Naslov najbolje Pub kviz ekipe Novog Travnika brani "Smokvin list".
Ždrijeb izgleda ovako:

Koncept natjecanja je sljedeći:
Pet pobjednika iz pet večeri prolazi u polufinale. Svi poraženi će imati još jednu priliku da ugrabe preostala 4 polufinalna mjesta. Nakon toga će biti održana tri polufinalna susreta i VELIKO FINALE na kraju.
Vidimo se u pizerriji Milano!
Notra.ba

