Večeras će se u pizzeriji Milano održati druga večer Pub kviza, a ponovno nastupaju tri ekipe i sve tri su debitanti kviza u Milanu..
Snage će odmjeriti ekipe: "Svemirko Pub", "Treševi" i "Grupa TNT".
Posjetitelje kao i svakog puta očekuje dobra zabava, ugodno druženje i naravno brojna iznenađenja. Bitno je istaknuti kako svatko ima priliku osvojiti glavnu nagradu večeri, a to je pametni sat.
Stoga večeras od 20 sati ne čekajte, nego pravac Milano!
Vidimo se!
Notra.ba

