
Udruga Moja Zemlja Bučići 29. siječnja organizira Mrak šetnju, a polazak je planiran ispred crkve svetog Martina u Bučićima od 18 sati..
Kao i svake godine ruta pješačenja počinje od nove župne crkve, a krajnji cilj je planinarski dom na Bučićkoj ravni.
Iz udruge ističu kako su pozvani svi, a prije svega cilj je druženje uz fizičku aktivnost koja bi sve trebala potaknuti na zdrave životne navike.
Notra.ba

