
Županijski sud u Novom Travniku u srijedu je posjetio načelnik Općine Novi Travnik Stjepan Dujo. Ovom prilikom, održan je i sastanak s predsjednicom Županijskog suda u Novom Travniku Katicom Jozak-Mađar.
Jozak-Mađar je upoznala načelnika s radom i funkcioniranjem suda kao i aktualnim problemom rješavanja smještaja Županijskog suda u Novom Travniku za koji je Dujo obećao pomoći pronalazak rješenja.
Predsjednica suda i načelnik općine Novi Travnik izrazili su obostrano zadovoljstvo posjetom, te su razmijenjene informacije i aktivnosti na uspostavljanju učinkovite i konstruktivne suradnje u budućem radu i realizaciji aktualnih pitanja koja su značajna za funkcioniranje suda, stoji u priopćenju Suda.
Notra.ba

