
Kaže sve bi radio samo da ne bude gladan. Pokušao je ovaj ratnik ostvariti pravo na invalidninu iz susjedne Hrvatske, ali ništa od toga nije ostvario.
Na pitanje da ponovno treba u rat da li bi ponovno otišao, Nikola je bez razmišljanja odgovorio da bi sve isto ponovio.
Da bi opet branio svoju državu i domovinu. Kako je živjeti s 52 KM invalidnine pogledajte u ovom neobičnom videu kolege Srećka Stipovića:

