Općina Novi Travnik i načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo ugostili su u općinskim prostorijama Udrugu veterana 4. bojne vojne policije Domovinskog rata HVO HB..
Povod okupljanja bila je 3. redovita izvještajna skupština Udruge, a uz članove skupštini su nazočili i načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo, ministar obrazovanja, znanosti, kulture i športa SBŽ-a, Bojan Domić, te zastupnik HDZ-a BiH u Zastupničkom domu Parlamenta FBiH, Nikola Lovrinović.
Nakon intoniranja himne i minute šutnje za sve poginule branitelje, predsjednik Udruge Zoran Ljubičić predstavio je Izvješće o radu Udruge za 2021. godinu, s detaljnim pregledom aktivnosti i projekata u protekloj godini.
"Kao što je viđeno na skupštini primjedbi na prošlogodišnje izvješće nije bilo, a plan rada je također jednoglasno usvojen. Opći zaključak je da Udruga obavlja svoj posao po statutu, ali i po zakonskim regulativima i drugim zadanim propisima. Najbitnije od svega je da Udruga ispunjava očekivanja njenih članova.", priopćio je predsjednik Udruge, Zoran Ljubičić.
Nakon prezentiranja financijskog izvješća za proteklu godinu, te predstavljanja plana aktivnosti Udruge za narednu godinu predsjednik Ljubičić je uručio prigodnu zahvalnicu i poklon ministru Bojanu Domiću za podršku u radu Udruge.
"Prije svega zahvalan sam sam članovima Udruge na dodijeljenoj zahvalnici, a obaveza svih nas je da budemo uz ljude koji su bili u najtežim vremenima za sve nas. Udruga je iznimno kvalitetna i organizirana, a mi samo radimo svoj posao kako bismo zapravo taj veliki rad i trud prepoznali i u suštini podržali.", izjavio je za portal Notra.ba, ministar Bojan Domić.
Nakon završene skupštine članovi udruge su organizirali nastavak druženja uz ugodni domjenak za sve.
Notra.ba

