
Javno komunalno poduzeće "Vilenica Čistoća" oglasilo se na svojoj službenoj facebook stranici objavom u kojoj upozoravaju građane zbog neodgovornog ponašanja u vidu odlaganja otpada tijekom zime..
Naime, iz ovog poduzeća upozoravaju da građani tijekom zimske sezone neodgovorno u kontejnere odlažu otpad u vidu žara i nedovoljno ohlađenog pepela uslijed čega dolazi do zapaljenja kontejnera.
"Zbog nesavjesnih građana u tijeku 2021. godine je zapaljeno i uništeno na desetine kontejnera. Nemarni pojedinci se oglušuju o naše molbe i uništavaju imovinu grada. Potrebno je samo da se sugrađani pridržavaju načina na koji trebaju tretirati komunalni i ostali otpad, definiran Odlukom o komunalnom redu.", priopćeno je iz poduzeća "Vilenica Čistoća".
Notra.ba

