Danas je u Novom Travniku obilježeno 30 godina od osnutka Hrvatskog vijeća obrane, a okupljeni su se na Trgu žrtava Domovinskog rata pri tom prisjetili i žrtve 226 branitelja i 44 civila koji su "položili život na oltar domovine"..
Polaganju vijenaca nazočili su predstavnici Općine, Udruge proistekle iz Domovinskog rata, pripadnici Oružanih snaga BiH, članovi stranaka s hrvatskim predznakom, obitelji žrtava, kao i brojni građani Novog Travnika.
"Navik on živi, ki zgine pošteno"!
Notra.ba

