
Polaznici "Male planinarske škole" Planinarskog društva "Kuk" odradili su i treću "turu" do Gospe snježne na Galici.
Iako je vremenska prognoza bila nepovoljna, ipak ih se skupilo dvadesetak.
Turu su svi okupljeni polaznici uspješno završili, a nakon toga uslijedilo je prepričavanje dojmova i iskustava sa čajem u planinarskom domu “Erik Brandis” na Galici.
Bravo za sve!
Notra.ba

