
Vjernici novotravničke župe Bučići tradicionalno su danas na uskrsni ponedjeljak hodočastili staroj crkvi..
Nakon svete mise običaj je da vjernici ostanu u dvorištu crkve i "potucaju" uskrsne pisanice kako bi se kući vratili sa što više osvojenih pisanica.



Notra.ba

