Župa Uzašašća Gospodina Novi Travnik proslavila je danas svetkovinu Božjeg milosrđa..
Obilježavanje svetkovine započelo je od samog jutra kada je svetu misu predvodio svećenik Marko Glogović.
Vjernici su molili i krunicu Milosrđa, a potom je uslijedilo glavno misno slavlje koje je predvodio mosinjor Slađan Ćosić. Za vrijeme misnog slavlja častile su se i relikvije blaženog Mihaela i svete Faustine.
Svetkovina Božjeg milosrđa potom je proslavljena procesijom kroz Novi Travnik sa slikom Milosrdnog Isusa za vrijeme koje su vjernici molitvom i pjesmom slavili Boga.
Notra.ba

