
U sklopu proljetne akcije čišćenja i uređenja grada Općina Novi Travnik u suradnji s JKP „Vilenica – Čistoća“ izvršila je sječu i obrezivanje stabala koja su predstavljala moguću opasnost za prolaznike, automobile i stambene zgrade.
Istovremeno, kako bi naš grad ostao prepoznatljiv po zelenilu i ukrasnom bilju na više gradskih zelenih površina izvršena je sadnja stablašica.
Općina Novi Travnik nastojat će kroz travanj - mjesec čistoće očistiti i uljepšati naš grad, a građane pozivaju na čuvanje čistoće i novozasađenog drveća i cvijeća.




Notra.ba

