
Načelnik Travnika, Kenan Dautović primio je danas u svom uredu Novotravničanina, Ivicu Džambasa, "glavnog odgovornog" za nedavno održani nogometni spektakl na travničkoj Piroti..
U Travnik su na taj dan stigle brojne regionalne zvijezde kako bi igrale ili pratile meč između humanih zvijezda Bosne i Hercegovine i Republike Hrvatske.
Ivica Džambas je istaknuo kako je prodano preko 2 700 ulaznica, te da je otprilike 400 podijeljeno školama i humanitarnim organizacijama.
Sva sredstva od prodanih ulaznica idu za opremanje IT učionica u Katoličkom školskom centru "Petar Barbarić" i za Mješovitu srednju školu Travnik, koja je u izgradnji.

Notra.ba

