Trg Općine Novi Travnik danas je odzvanjao igrom, smijehom, veseljem i dječjim koracima..
Naime, JKP "Vilenica-Čistoća" Novi Travnik organizirala je za novotravničke mališane sportsko-edukativno-zabavni program "Recikliranje je zabavno".
Djeca su kroz ovaj projekt uz igru i druženje naučila važnost recikliranja, a za sudjelovanje u igri bila im je potrebna tek jedna boca kao ulaznica.
Mališani dječjih vrtića Novog Travnika uživala su u druženju s masktom Fifi i njenim prijateljem Zekom.
Ravnateljica ovog novotravničkog poduzeća, Svjetlana Tokalić izjavila je kako je iznimno zadovoljna odazivom djece i ustanova, a prema svemu viđenom istakula je i kako je sasvim sigurno da će djeca ovaj rođendan Novog Travnika pamtiti jako dugo!







Notra.ba

