
Kickboxing klub "Romari" Vitez nastupio je jučer na Državnom prvenstvu u kickboxingu koje je održano u Zenici, a Vitežani su se kući vratili sa šest novih odličja.
U disciplini Low kick do 63 kilograma zlatom i titulom prvaka BiH se okitio Emanuel Zrnić, dok su viceprvacima BiH postali Marin Biljaka (LK do 89 kg) i Luka Gučanin Gazibarić (K1 do 81 kg).
Do bronce su stigli Ivan Jurčević (LK do 79 kg.), Dorian Lovrić (K1 do 67. kg) i Branimir Lovrinović (K1 do 67 kg.).
Čestitke!
Notra.ba

