
Javno poduzeće Vilenica Vodovod obavještava svoje korisnike da će u petak, 26. siječnja doći do prekida u vodosnabdijevanju za područje Novog Travnika..
Do prekida će doći u vremenskom intervalu od 10 do 12 sati, a bez vode će biti korisnici u ulici Ljudevita Gaja.
Razlog prekida je priključivanje vodoopskrbe za zgradu Zavoda za zdravstveno osiguranje SBŽ koja se gradu našem gradu.
Korisnici se mole za razumijevanje!

Notra.ba

