
104 učenika Osnovne škole "Novi Travnik" postala su članom Crvenog križa općine Novi Travnik..
"Zahvaljujemo voditelju sekcije Crvenog križa u OŠ "Novi Travnik" Marku Juriću na hvale vrijednoj akciji, a kojom je pozvao učenike na članstvo u Crvenom križu. Također, zahvaljujemo roditeljima učenika koji su prihvatili naknadu za članstvo učenika.
Ovim putem pozivamo naše sugrađane na članstvo u Crvenom križu. Simboličan iznos za godišnje članstvo učenika je 1 KM, dok za odrasle iznosi 12 KM.
Postanite član Crvenog križa općine Novi Travnik. Budio dio nas!", priopćeno je iz Crvenog križa naše općine.
Notra.ba

