
Mjesna zajednica Sebešić uspješno je završetku privela još jedan projekt, a ovoga puta radi se o bazenu s pitkom vodom koji će u sljedećem razdoblju uveliko biti od koristi svim mještanima..
Mještani Sebešića zahvalili su Općini Novi Travnik na čelu s načelnikom Stjepanom Dujom za realizaciju i podršku ovoga projekta.






Notra.ba

