
Foto: Arhiva
Nogometaši Nogometnog kluba Novi Travnik ove subote, 16. ožujka otvaraju proljetni dio sezone Druge lige FBiH - Zapad, a već na početku ih čeka derbi protiv NK Viteza..
Mora se priznati kako je zimski dio sezone odrađen nešto lošije nego ranijih godina, no pored igre valja istaknuti kako su povoljnijim rezultatima šesto "kumovale" sudačke odluke, te sportska (ne)sreća na štetu kluba našega grada.
Novi je pretposljednja, 15. momčad lige sa 8 osvojenih bodova iz 15 utakmica, s omjerom od 2 pobjede, 2 neodlučena rezultata i 11 izgubljenih susreta. Gol razlika iznosi -19.
Naši dečki moraju nastavak sezone odraditi znatno bolje, a prva utakmica protiv Viteza sjajna je uvertita za dobar i povoljan rezultat.
NK Vitez šesta je momčad prvenstva sa 23 osvojena boda uz omjer od 6 pobjeda, 5 poraza i 4 izgubljena susreta. Gol razlika Vitežana iznosi +8 te bi dobar rezultat protiv viteške momčadi Novotravničanima zaista dao vjetar u leđa pred nastavak sezone.
Utakmica je na rasporedu od 15 sati na Gradskom stadionu u našem gradu.
Notra.ba

