
U prosincu 2023. godine Tvornica mašina i hidraulike BNT Novi Travnik potpisala je s kupcem iz Indonezije višemilijunski ugovor, a proteklih dana predstavnici kupca su i posjetili kompaniju našega grada te su se na licu mjesta uvjerili u kapacitete i kvalitetu proizvoda BNT-a..
Prilikom posjete Indonežani su izrazili zadovoljstvo viđenim, te najavili dalju suradnju.
U sljedećim danima novotravnička tvornica očekuje posjetu i visokih dužnosnika Vlade Indonezije koji planiraju dolazak na prijam i kontrolu proizvoda.
"Ponosan sam na sve zaposlenike BNT-TMiH koji svakodnevno bilježe sve bolje rezultate u radu te doprinose stvaranju boljeg poslovanja. Idemo dalje!", priopćio je direktor poduzeća BNT-TMiH, Besim Belegić.

Notra.ba

