
Gradska uprava Novi Travnik obavijestila je kako su gradske službe i javna poduzeća na terenu te da aktivno rade na sanaciji posljedica oborina koje su se dogodile u noći s 3. na 4. listopada. Iako se radi o nekoliko manjih intervencija, službe su maksimalno posvećene aktivnostima.
Također, ponuđena je pomoć i susjednim općinama, gdje nažalost ima i ljudskih žrtava. U ovim teškim trenucima, solidarnost i potpora su od iznimne važnosti.
Molimo vas za strpljenje i suradnju, stoji u priopćenju.
Notra.ba

